menu
YKM 2007CS

Súprava bezdrôtovej klávesnice a myši

  1. Tichá a štýlová 2,4 GHz bezdrôtová súprava
  2. Klávesnica plnej veľkosti s presným zdvihom klávesov
  3. Myš s nízkym profilom s rozlíšením 1 600 DPI
34.99€

Klávesnica s myšou v jednej súprave

Hľadáš ideálnu combo zostavu pre svoj počítač? Zoznam sa so skvele spracovanou bezdrôtovou súpravou YKM 2007 od YENKEE. Skladám sa z dvoch častí – klávesnice a myši, ktoré komunikujú s tvojím počítačom cez jediný USB konektor. Vďaka bezdrôtovému prijímaču signálu s frekvenciou 2,4 GHz je prenos zaistený až do vzdialenosti 10 metrov. Navyše v balení nájdeš redukciu na USB-C, vďaka ktorej ma môžeš pripojiť k moderným notebookom.

Elegancia s nádychom čiernej a sivej

Budem tvojím spoľahlivým riešením pre zábavu doma aj prácu v kancelárii. Moje tenké a elegantné telo je vyrobené z prémiových materiálov. Klávesy mám usadené na špičkových nožnicových spínačoch umožňujúcich pohodlné písanie, ktoré navyše vynikajú okamžitou odozvou na stlačenie. Okrem toho som veľmi tichá, a tak nebudem rušiť ani tvoje okolie. 

Ergonomická myš

Vďaka môjmu ergonomickému tvaru a povrchu príjemnému na dotyk som ideálnou voľbou na kancelárske aj domáce použitie. Môžu ma navyše používať ľaváci aj praváci. Citlivosť je možné nastaviť až na 1 600 DPI, čo je optimálna rýchlosť pre prácu s dokumentmi. To všetko je obohatené tým, že som zabalená v dizajnovom kabátiku, vďaka ktorému budem ozdobou na tvojom pracovnom stole.

Multimediálna klávesnica

Súčasťou súpravy je klávesnica plnej veľkosti s presným zdvihom klávesov. Multimediálne klávesy spolu s numerickým blokom ti umožnia spúšťať a ovládať niektoré najpoužívanejšie aplikácie stlačením iba jediného klávesu. Práve vďaka svojej nízkej hmotnosti a bezdrôtovej technológii sa hodím na použitie s notebookmi malých rozmerov, na ktorých je písanie dlhších textov často jedno veľké utrpenie.
YKM 2007CS

Špecifikácie:

Prevádzkové napätie myši  1,5 V/10 mA (1 x alkalická AA)
Prevádzkové napätie klávesnice 1,5 V/5 mA (2 x alkalická AAA)
Bezdrôtová frekvencia 2408–2474 MHz
Prevádzkové kanály 34 s automatickým prepínaním (Auto Hopping)
Prenosová vzdialenosť až 10 m
Veľkosť klávesnice 440 x 135 x 23 mm
Veľkosť myši 108 x 61 x 30 mm

Systémové požiadavky:

Port USB  
Windows 7/8/10   
Mac OS X  

Na stiahnutie

Postup synchronizácie modulu Stiahnuť
Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Vyhlásenie o zhode Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť