menu
YHP 21BT BK

ANC Bluetooth slúchadlá VIBE

  1. Špičková technológia ANC
  2. Režim transparentnosti
  3. Dlhá výdrž batérie
1 299.00€

ANC Bluetooth slúchadlá VIBE
 

Zažite dokonalé potlačenie hluku s našimi slúchadlami VIBE. Vďaka pozoruhodnej hĺbke ANC tieto slúchadlá bez námahy eliminujú rušivý hluk vo verejnej doprave, kanceláriách alebo zhon každodenného života, čo vám umožní sústrediť sa alebo relaxovať počúvaním obľúbených playlistov. Vďaka režimu transparentnosti zostanete v spojení s okolím bez toho, aby ste si museli slúchadlá odložiť. Náš režim priehľadnosti vám umožní naladiť sa na okolie a zároveň si vychutnávať hudbu, vďaka čomu vám neunikne ani jediný rytmus toho, čo sa deje okolo vás.

Pozdvihnite svoje herné relácie vďaka hernému režimu našich slúchadiel, ktorý dosahuje ultra nízku latenciu len 30-40 ms. Zažite synchronizovaný zvuk a obraz a zároveň presne určujte pozície svojich súperov. Spárujte ich s externým mikrofónom a získajte dokonalú hernú výhodu. Aj keď sa vám vybije batéria, zostaňte pripojení pomocou nášho zvukového kábla AUX. Pripojte ho k počítaču alebo akémukoľvek zariadeniu s 3,5 mm audio portom, čím zaistíte neprerušovaný pôžitok zo zvuku.

Ponorte sa do bezdrôtovej zvukovej ríše zázrakov vďaka spoľahlivému a stabilnému prenosu Bluetooth 5.3. Tieto slúchadlá vybavené 40 mm reproduktorom a polymérovou kompozitnou membránou poskytujú silný výkon, verne reprodukujú zložité zvukové detaily, krištáľovo čisté výšky a dunivé basy. Naše slúchadlá sa môžu pochváliť výraznou 1000 mAh batériou, ktorá poskytuje až 120 hodín prehrávania bez ANC a 80 hodín s aktivovaným ANC. Okrem toho si môžete vychutnať ľahký dizajn hlavového mosta, ktorý zaisťuje bezpečné uchopenie a pohodlné nosenie.

Rozlúčte sa s nepohodlím a tlakom na uši, pretože naše ultra mäkké náušníky s vankúšikom vyplnené pamäťovou penou ponúkajú prvotriedny zážitok a pohodlie. Teleskopický hlavový most a otočná konštrukcia umožňujú jemné doladenie, čím zabezpečujú individuálne a pohodlné nosenie pre každého používateľa.
Zoznámte sa s našimi novými ANC slúchadlami, kde sa perfektné potlačenie hluku, všestranná funkčnosť a vynikajúce pohodlie spájajú, aby predefinovali váš zážitok z počúvania.
 
YHP 21BT BK

Specifikácia:

Bluetooth V5.3
Profily Bluetooth: profil a2dp\avctp\avdtp\avrcp\hfp\spp\smp\att\gap\gatt\rfcomm\sdp\l2cap
Hĺbka ANC: 42dB
Rozsah prenosu:  ≥10m
Frekvenčný rozsah: 2,402 - 2,480GHz
Maximálna vysielacia sila na 2,4GHz - 2,4835GHz:  5mW
Nabíjacie napätie: 5V DC (USB C)
Nabíjací prúd: 500mA
Kapacita batérie:  1000mAh
Pohotovostný čas: 800h
Doba prehrávania hudby ANC: 75-80h
Doba hovoru: 90h
Čas prehrávania hudby BT: 100h
Čas nabíjania: 2,5h
Reproduktorové jednotky: 40 mm/16Ω
Citlivosť 127±2dB
Citlivosť mikrofónu: -42±3dB
Citlivosť mikrofónu ANC:  -32±2db
Hmotnosť 280g

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť