menu
YHP 3040

Káblové herné slúchadlá VECTOR

  1. 7.1-kanálový virtuálny priestorový zvuk
  2. Hlavový most so samočinným nastavením
  3. Vymeniteľné kryty náušníkov
41.99€

Vymeniteľné kryty náušníkov

Herné káblové slúchadlá s odnímateľnými krytmi, káblami a mikrofónom. Možnosť pripojenia cez USB aj 3,5 mm jack pomocou priložených káblov. Odnímateľný mikrofón je zároveň zamykateľný, nemôže sa teda stať, že by vám v zápale hry vypadol.
 
Další
Zpět
Vymeniteľné kryty náušníkov

NECHAJTE SA VTIAHNUŤ DO HERNÝCH SVETOV

V okamihu, keď si nasadíte herný headset VECTOR YENKEE YHP 3040, budete obklopení vírom herného sveta vďaka priestorovému zvuku Virtual Surround 7.1. Či už zápasíte v e-športe, alebo relaxujete pri hre pre jedného hráča, náhlavná súprava sa vám prispôsobí. Otočné náušníky sú vyrobené z pohodlného, priedušného materiálu, ktorý pohodlne sedí na ušiach a netlačí. Vďaka samonastaviteľnému hlavovému mostu sa prispôsobia každej veľkosti hlavy. S hmotnosťou 302 gramov si ani nevšimnete, že slúchadlá máte nasadené, a zostane vám dokonalý zážitok z hrania.

JE LEN NA VÁS, AKO DOSIAHNETE VÍŤAZSTVO

Herná náhlavná súprava VECTOR YENKEE YHP 3040 ukrýva niekoľko šikovných funkcií, ktoré určite musíte vyskúšať. Náušníky majú odnímateľné kryty - stačí ich odpojiť od upínacieho magnetu a môžete zmeniť dizajn slúchadiel. V balení dostanete dve sady krytov. Základnú s decentným logom Yenkee a špeciálnu s efektným grafickým dizajnom v hernom štýle. Kryty si môžete meniť podľa nálady. Na ľavom náušníku nájdete ovládanie hlasitosti (praktické pri hraní na konzole, keď ste pripojení priamo k ovládaču) a tlačidlo na rýchle zapnutie a vypnutie mikrofónu, keď na vás prehovorí niekto z okolia.

TECHNICKY ZVUKOVÉ SLÚCHADLÁ

Na pripojenie slúchadiel VECTOR YENKEE YHP 3040 použite jeden z dvoch dodaných káblov s konektormi Jack 3,5 mm alebo USB. Káble môžete jednoducho vymeniť. Získate tak širokú škálu kompatibility so zariadeniami, ako je počítač, herné konzoly Xbox alebo PlayStation, mobilný telefón, televízor alebo dokonca soundbar. Na komunikáciu môžete použiť odnímateľný mikrofón s uzamykateľnou západkou, ktorá zabezpečí, že mikrofón nevypadne ani pri najostrejších zápalkách. Vstúpte do hry s originálnou hernou náhlavnou súpravou VECTOR!
 
YHP 3040

Špecifikácia slúchadiel:

Reproduktor Ø:  50 mm (Neodýmové magnety)
Frekvenčná odozva: 20 Hz–20 kHz
Menovitá impedancia: 32Ω ±15%
Menovitý vstupný výkon: 55mW (5V DC/110mA)
Menovitá impedancia mikrofónu: 2,2 kiloohmov
Citlivosť mikrofónu: -38+/-3dB
Hmotnosť: 302 g
Dĺžka kábla: 2,1 m
Pripojenie:  Konektor USB-C alebo 3,5 mm jack

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť