menu
YHP 505BK

Káblové slúchadlá USB-C

  1. Odborne vyladená reprodukcia zvuku
  2. Minimalistický dizajn a ľahké telo
  3. Ovládač na linke a integrovaný mikrofón

Káblové slúchadlá USB-C

Ak hľadáte bezproblémové zvukové riešenie pre svoj telefón len s USB-C, káblové slúchadlá YHP 505 s USB-C sú vynikajúcou voľbou. Tieto slúchadlá ponúkajú bezproblémovú kompatibilitu s telefónmi Samsung a Google, ako aj s ďalšími špičkovými značkami, ktoré podporujú zvukový výstup USB-C

Slúchadlá YHP 505 majú minimalistický dizajn, ktorý uprednostňuje štýl aj funkčnosť. Vďaka svojmu ultraľahkému telu poskytujú pohodlné nosenie aj pri dlhšom používaní. Elegantný a nenápadný dizajn zaručuje, že tieto slúchadlá doplnia akýkoľvek odev alebo prostredie, či už ich používate počas tréningu, dochádzania do práce, alebo pri relaxácii doma.

Slúchadlá do uší YHP 505 sú vybavené robustným ovládačom na kábli a ponúkajú jednoduché ovládanie vášho zvukového zážitku. Ovládač umožňuje nastaviť hlasitosť, prehrávať/pozastavovať hudbu a preskakovať skladby jednoduchým stlačením tlačidla. Integrovaný mikrofón vám navyše umožňuje prijímať hovory bez použitia rúk bez toho, aby ste museli siahať po telefóne. Táto praktická funkcia zaručuje, že môžete zostať v spojení aj na cestách a udržiavať tak efektívnu a neprerušovanú komunikáciu.

Jednou z významných výhod káblových slúchadiel do uší, ako sú YHP 505, je ich schopnosť poskytovať zvuk s nulovým oneskorením. Na rozdiel od bezdrôtových slúchadiel, pri ktorých môže dochádzať k miernemu oneskoreniu, káblové slúchadlá zabezpečujú, že obsah na obrazovke telefónu a sprievodný zvuk sú vždy dokonale synchronizované. Či už sledujete videá, hráte hry alebo si vychutnávate obľúbenú hudbu, slúchadlá YHP 505 zaručujú pohlcujúci a bezproblémový zvukový zážitok.
YHP 505BK

špecifikácia:

Jednotka vodiča 10 mm
Impedancia 16 Ohm
Citlivosť 95dB+/-3dB
Frekvenčný rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Typ mikrofónu: Všesmerový
Mikrofón -45±3dB
Mikrofony Výstupná impedancia: 2,2 KΩ
Menovitý výkon: 3 mW
Max. Výkon 5 mW
Kábel 1.2m

 

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť