menu
YSM F10

Cestovný statív pre fotoaparáty

  1. Univerzálny 1/4" záves
  2. Držiak na mobilný telefón
  3. Nízka hmotnosť a jednoduché skladanie
29.90€

Cestovný statív pre fotoaparáty

Cestovný statív s univerzálnym 1/4" závitom a držiakom na mobilný telefón ideálny pre začínajúcich fotografov. Variabilné nastavenie smeru a výšky umožňuje jednoduchú a stabilnú kompozíciu. Nízka hmotnosť konštrukcie a jednoduché skladanie podporujú prenášanie statívu priamo do terénu.

Univerzálny 1/4" závit na jednoduché pripojenie a kompatibilitu so širokou škálou fotoaparátov a zariadení.
Súčasťou je držiak na mobilný telefón, ktorý je kompatibilný so závitom 1/4"". Môžete tak využiť technické zručnosti svojho telefónu priamo v teréne. Zabudovaná bublinková vodováha zaručuje, že statív je vždy pevne vyvážený, čo umožňuje presné a stabilné fotografovanie.

Jedinečná funkcia trojcestného naklápania hlavy poskytuje flexibilitu pri živom vysielaní a zaznamenávaní udalostí z rôznych perspektív. Vďaka výškovému zdvihu až do 1510 mm (so zvýšeným stredovým stĺpikom) a sklopenej výške 520 mm je dosiahnutie ideálnej výšky hračkou. Táto variabilita umožňuje jednoduché nastavenie výšky a kompozície podľa potreby.

Statív je navrhnutý s priemerom 21 mm a hoci váži len 0,9 kg, je schopný udržať fotoaparát s maximálnym zaťažením 2 kg. Súčasťou balenia je praktické cestovné puzdro.

 

YSM F10

Špecifikácia:

Priemer 21 mm 
Maximálna výška: 1510 mm (zdvih stredového stĺpika)
Maximálna výška: 1190 (bez zdvihnutia stredového stĺpika)
Zložená výška 520 mm 
Maximálne zaťaženie:  2 kg
Hmotnosť 0,9kg

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť