menu
YSP 215BK

Stolný reproduktorový 2.1-kanálový systém

  1. Napájanie cez USB
  2. Kompaktný a štýlový dizajn
  3. Skvelý a precízny zvuk
19.99€

ZVUK, KTORÝ HRÁ VŠETKÝMI FARBAMI

Ak chceš mať pri počúvaní muziky perfektný zvuk, som tu pre teba – YENKEE YSP 215BK. Ponúknem ti neprekonateľnú hĺbku basov, kvalitný zvuk výšok a parádny herný dizajn, takže či už hráš najnovšie hry, počúvaš hudbu alebo sleduješ filmy, budeš mať istotu, že máš to najlepšie za skvelú cenu! Navyše disponujem aj podsvietením, ktoré sa mení v závislosti od intenzity zvuku.

ZMESTÍM SA VŠADE

Ďalšou mojou prednosťou sú kompaktné rozmery môjho dizajnovo vydareného tela. Elegantné stereo reproduktory s dvoma satelitmi a basovým reproduktorom v decentnom sivom háve majú minimálne rozmery, takže sa vojdú aj na malý stôl k PC alebo notebooku a stále ti zostane ešte dosť miesta na misu s popcornom. Som tak ideálny spoločník pre dokonalý zvukový zážitok z hier, filmov alebo online videí.

OVLÁDAJ MA ĽAHKO 

Najväčšou mojou výhodou je však jednoduché ovládanie, ktoré zvládne aj dieťa. Kvalitný zvuk ti sprostredkujem cez 3,5 mm audio konektor, ktorý skrátka zastrčíš do zdierky na PC. A rovnaké je to s ovládaním hlasitosti, ktorú si riadiš prostredníctvom veľkého ovládača na prednej strane basového reproduktora. Napájanie zaistí USB kábel, ktorým prepojíš reproduktory a PC. Takže zasuň jacka a užívaj si muziku!
YSP 215BK

Špecifikácia:

Výstupný výkon 2x5W + 2x3W
Príkon USB 5V DC / 1A
Reproduktorová jednotka 2x3" + 2x2"
Impedancia
Frekvenčná odozva 150Hz - 20KHz
Odstup signál-šum ≥85dBA
Dĺžka napájacieho kábla 1,3m
Dĺžka audio kábla 1,3m (3,5 mm konektor jack)
Dĺžka satelitného kábla 0,8m
Rozmery 234 x 98 x 107mm + 2x 75 x 98 x 100mm 
Hmotnosť 900g
Systémové požiadavky Port USB
  Windows 7/8/10 
  Mac OS X

Na stiahnutie

Vyhlásenie o zhode Stiahnuť
Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť