menu
YCU 502 BK

Krútený synchronizačný a nabíjací Lightning kábel

  1. Odolný proti zamotaniu
  2. Certifikované MFi
  3. Hliníkový plášť a nylonový oplet kábla

Maj svoj Apple vždy plný energie

Túlaš sa rád po Slovensku alebo jazdíš často do cudziny? Tak budeš potrebovať dobiť svoje štýlové zariadenia značky Apple. Nabíjaj ich preto štýlovo a kúp kábel YENKEE YCU 502 Lightning, ktorý ponúka pohodlné nabíjanie elektronických zariadení s logom nahryznutého jablka. Má rozmer len 40 cm, ktorý môžeš predĺžiť až na 1,5 metra, takže sa vojde do batôžka, kabelky alebo schránky u spolujazdca.

Prenášaj dáta a dobíjaj rýchlo a spoľahlivo

Nabíjací kábel YENKEE YCU 502 Lightning umožňuje prenášať dáta rýchlosťou až 480 Mb/s a nabíjať prúdom až 2,4 A, čo stačí na každodenné dobíjanie iPhonu, iPadu alebo MacBooku. Je vybavený konektorom USB typu A na jednom konci a konektorom Lightning s certifikáciou MFi na druhom. Je teda kompatibilný so všetkými elektronickými zariadeniami Apple aj väčšinou krytov a puzdier pre ne určené.

Užívaj si cestovanie bez starostí

Nabíjací kábel YENKEE YCU 502 Lightning je vyrobený tak, aby vydržal tempo tvojho života. Je preto chránený hliníkovým plášťom a nylonovým opletom, ktoré mu zaisťujú vysokú odolnosť, flexibilitu a dlhú životnosť. Môžeš ho hodiť voľne do batoha a vyraziť na túru a vždy budeš mať istotu, že sa mu nič nestane. Navyše zatočenie do špirály zaistí, že sa nikdy nezamotá alebo sa na ňom nevytvorí uzol.
YCU 502 BK

Špecifikácie:

Rýchlosť prenosu dát až 480 Mb/s
Nabíjací prúd až 5 V / 2,4 A
Výkon až 12 W
Konektor USB A / Lightning
Minimálna dĺžka 0,4 m
Maximálna dĺžka 1,5 m

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť