menu
YCU 502 BK

Krútený synchronizačný a nabíjací Lightning kábel

  1. Odolný proti zamotaniu
  2. Certifikované MFi
  3. Hliníkový plášť a nylonový oplet kábla
12.59€

Maj svoj Apple vždy plný energie

Túlaš sa rád po Slovensku alebo jazdíš často do cudziny? Tak budeš potrebovať dobiť svoje štýlové zariadenia značky Apple. Nabíjaj ich preto štýlovo a kúp kábel YENKEE YCU 502 Lightning, ktorý ponúka pohodlné nabíjanie elektronických zariadení s logom nahryznutého jablka. Má rozmer len 40 cm, ktorý môžeš predĺžiť až na 1,5 metra, takže sa vojde do batôžka, kabelky alebo schránky u spolujazdca.

Prenášaj dáta a dobíjaj rýchlo a spoľahlivo

Nabíjací kábel YENKEE YCU 502 Lightning umožňuje prenášať dáta rýchlosťou až 480 Mb/s a nabíjať prúdom až 2,4 A, čo stačí na každodenné dobíjanie iPhonu, iPadu alebo MacBooku. Je vybavený konektorom USB typu A na jednom konci a konektorom Lightning s certifikáciou MFi na druhom. Je teda kompatibilný so všetkými elektronickými zariadeniami Apple aj väčšinou krytov a puzdier pre ne určené.

Užívaj si cestovanie bez starostí

Nabíjací kábel YENKEE YCU 502 Lightning je vyrobený tak, aby vydržal tempo tvojho života. Je preto chránený hliníkovým plášťom a nylonovým opletom, ktoré mu zaisťujú vysokú odolnosť, flexibilitu a dlhú životnosť. Môžeš ho hodiť voľne do batoha a vyraziť na túru a vždy budeš mať istotu, že sa mu nič nestane. Navyše zatočenie do špirály zaistí, že sa nikdy nezamotá alebo sa na ňom nevytvorí uzol.
YCU 502 BK

Špecifikácie:

Rýchlosť prenosu dát až 480 Mb/s
Nabíjací prúd až 5 V / 2,4 A
Výkon až 12 W
Konektor USB A / Lightning
Minimálna dĺžka 0,4 m
Maximálna dĺžka 1,5 m

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť