menu
YSM 300

Bluetooth tripod selfie tyč

  1. Kombinácia selfie tyčky a statívu
  2. Odolná a ľahká
  3. Bluetooth diaľkové ovládanie
31.99€
Získajte dokonalé selfie, skupinové fotky alebo time-lapse zábery, ako nikdy predtým, s naším profesionálnym selfie tripod držiakom pre mobilné telefóny. S týmto držiakom môžete jednoducho zachytiť tie najlepšie okamihy vďaka dokonalej stabilizácii a plynulému ovládaniu.

Kompatibilný s väčšinou telefónov s operačným systémom Android a iOS o veľkosti 4" až 6", náš selfie tripod držiak je ideálny pre každého, kto chce zlepšiť svoje fotografovanie. Využite svoj smartfón na naplnenie vašich kreatívnych predstáv a získajte skvelé výsledky.

Náš selfie tripod držiak s Bluetooth diaľkovým spúšťom je perfektný pre cestovanie a jednoducho sa zmestí do vašej tašky alebo batohu. S týmto držiakom môžete kedykoľvek a kdekoľvek zachytiť tie najlepšie momenty, či už sa nachádzate na dovolenke alebo v bežnom živote.

Jednoduché použitie a nastavenie držiaka vďaka intuitívnym ovládacím prvkám a jednoduchému dizajnu. Stačí len pripojiť svoj telefón, nastaviť požadovaný uhol a snímok môže začať. Vďaka plynulému ovládaniu a stabilizácii sa nemusíte báť rozmazaných fotografií.

Náš selfie tripod držiak na mobilné telefóny je vyrobený z prvotriednych hliníkových materiálov, ktoré zabezpečujú nielen pevnosť a odolnosť, ale aj elegantný a moderný vzhľad. S týmto držiakom budete vyzerať profesionálne a vaše fotografie budú vynikať. Navyše, tento držiak je navrhnutý tak, aby vydržal mnoho rokov používania a bude vám dlho slúžiť.
 
YSM 300
Bluetooth: 4.2
Vtup: 5.0V / 0.1A
Micro USB  
Batéria: 50mAh
Dĺžka statívu: od 20 cm do 83 cm
Vhodné pre smartfóny: od 60 mm do 90mm (šířky)
Maximálne zaťaženie: 15 kg
Hmotnosť: 170 g

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť