menu
YTC 1101

Univerzálna dokovacia stanica pre notebook s USB C

  1. Technologie Plug & Play
  2. Riešenie 11 v 1
  3. Prémiový hliníkový dizajn
139.99€

Riešenie 11v1

Dokovacia stanica s 11 rôznymi doplňujúcimi portmi, ktoré tvojmu notebooku chýbajú. Univerzálna cesta pre širokú konektibilitu.
Další
Zpět
Riešenie 11v1

Rozšírenie až o dva ďalšie monitory

Displejov nie je nikdy dosť. Dostatok plochy pre svoju prácu získaš vďaka trom rôznym výstupným videoportom HDMI, DisplayPort a VGA.
Další
Zpět
Rozšírenie až o dva ďalšie monitory

Do tretice všetko pripojené

Hneď tri USB-A porty na pripojenie tvojej obľúbenej klávesnice či myši a externých úložísk. Dva sú navyše USB 3.0 s rýchlosťou prenosu dát až 5 Gbps.
Další
Zpět
Do tretice všetko pripojené

Rýchlosť vďaka USB-C 3.2 gen. 1 a inteligentnému chipsetu

O pripojenie k notebooku sa stará USB-C 3.2 Gen. 1, ktoré patrí medzi súčasnú špičku v konektivite. S integrovaným chipsetom RTL8153B máš navyše zaručený bezproblémový chod za akýchkoľvek okolností.
Další
Zpět
Rýchlosť vďaka USB-C 3.2 gen. 1 a inteligentnému chipsetu

Nabíjací výkon až 100 W

Technológia Power delivery 3.0 zaručuje ultrarýchle nabíjanie tvojho notebooku. Cez konektor USB-C dokáže dodať nabíjací výkon až 100 W.
Další
Zpět
Nabíjací výkon až 100 W

Stále dosť síl a konektorov

Som dokovacia stanica 11v1. Čo to pre teba znamená? Pomocou jedného USB-C na tvojom notebooku vykúzliš ďalších 11 konektorov pre prídavné periférie. Pokiaľ je tvoj notebook stále lačný po dostatku elektriny, poteší ťa Power Delivery 3.0 a nabíjací výkon až 100 W, ktorý v kombinácii so špičkovým USB-C 3.2 Gen. 2 konektorom dobije tvoj notebook rýchlo a bez kompromisov.

O obraz naviac

Práve tri výstupné porty pre rozšírenie pracovnej plochy až o dva ďalšie monitory. Vďaka konektorom HDMI 4K/30 Hz, DisplayPort 4K/30 Hz a VGA 1080p/60 Hz môžeš pripojiť akékoľvek obrazové zariadenie. S VGA nájdeš využitie aj napr. pre staršie monitory či projektor. K parádnemu prenosu obrazu je možné pridať aj zvuk. Klasický audio jack 3,5 mm ti umožní používať tvoje obľúbené slúchadlá či reproduktory.

Rýchlosť a všestrannosť

Na pohodlnú prácu je určite potrebné pohodlné príslušenstvo. Uži si svoju obľúbenú klávesnicu či myš vďaka integrovanému USB-A 2.0 portu. Pokiaľ často používaš rôzne flash disky či iné externé úložiská, tak ťa poteší prítomnosť dvoch USB 3.0 s možnosťou prenosu dát rýchlosťou až 5 Gbps. Mojej všestrannosti pridáva aj klasický ethernet konektor RJ-45 s podporou pripojenia až 1000 Mbps.

Ergonómia a štýlový dizajn

Moje hliníkové telo so sebou prináša nielen elegantný vzhľad, ale aj efektívny systém na odvod tepla vyžarovaného notebookom. Okrem funkcie pasívneho chladenia, poslúžim aj ako praktický stojan, vďaka ktorému budeš mať notebook, a tým aj klávesnicu, v oveľa príjemnejšom uhle. Dok sa pripája pomocou USB-C a je kompatibilný s MacOS, iPadOS a Windows 7/8/10.
YTC 1101

Špecifikácia:

Vstup USB C 3.2 Gen.1
Výstup Typ C (100 W)
  HDMI 4K / 30 Hz
  DisplayPort 4K / 30 Hz
  VGA 1080P / 60 Hz
  1× USB 2.0
  2× USB 3.0
  Port RJ-45 Ethernet (1 000 Mb/s)
  SD/TF slot
  Micro SD slot
  3,5mm audio jack (mikrofon podporován)
Materiál Hliník + ABS
Dĺžka kábla 40 cm
Systémové požadavky Port USB C
  Windows 7/8/10
  Mac OS
  iPad OS
  Linux

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť