menu
YMC 20

Univerzálne kĺbové mikrofónne rameno

  1. Štýlová a stabilná hliníková konštrukcia
  2. Štandardná montáž na závit 3/8 "a 5/8"
  3. Integrované vedenie káblu
31.99€

Podržím ťa v tvojej tvorbe

Éra streamovania, podcastov či živých vysielaní je tu. Kvalitným mikrofónom príprava na nahrávanie zvuku rozhodne nekončí. Nie je však nutné brať nohy na ramená, ale skôr mikrofóny. S mojou odolnou hliníkovou konštrukciou, vnútornými pružinami a vstavaným vedením káblom zaručene pokryjem všetky tvoje potreby, aby si docielil dokonalé nahrávanie zvuku či hovoreného slova vďaka nastaviteľnej polohe.

Poradím si so všetkým

Nezľaknem sa akýchkoľvek štúdiových či počítačových mikrofónov. Hravo si poradím so štandardným 3/8" alebo 5/8" závitom. Za túto kompatibilitu vďačím aj v balení dodávanému závitovému adaptéru aj v 3/8" 16 mm samec na 5/8" 27mm samice. Vďaka tomuto adaptéru je pripojenie európskych či amerických mikrofónov úplne bezproblémové.

Drž uhol!

Kĺby mám ohybné ako gymnasta, a tak si určite obľúbiš moju širokú flexibilitu a optimálne nastavenie uhla, pod ktorým má byť tvoj mikrofón nasmerovaný. Kĺby viem zároveň uzamknúť, čo ti zaručí stabilnú polohu presne podľa tvojich predstáv. Viem tiež štát pevne na svojom mieste. Pomocou pár utiahnutí ma trvalo upevníš na pracovnej ploche, a nepohnem sa tak ani o piaď.
YMC 20

Špecifikácie:

Materiál ocel / plast / hliník
Nosnosť 1 kg
Max. výškový rozsah 949 mm
Dĺžka ramena 825 mm
Úhol otočenie 360°
Priemer ramena 45 x 23 mm
Rozstup montážnej svorky
10 - 60 mm
Hmotnost produktu 1,35 kg

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť