menu
YAU C100

Univerzálna nabíjačka USB C

  1. Power Delivery 100W
  2. Obojstranná konštrukcia typu C
  3. Pre smartfóny, tablety a notebooky
39.99€

Extra výkon 100 W aj pre náročné notebooky

Dnešný svet sa bez stáleho pripojenia a nabitých zariadení nezaobíde. Preto je tu univerzálna nabíjačka YENKEE YAU C100, ktorá vďaka super výkonu 100 W a technológii Power Delivery rýchlo dodá energiu tvojmu smartfónu, tabletu, ale aj náročnému grafickému či hernému notebooku. A vďaka konektoru USB-C nemusíš koncovku kábla pretáčať a zisťovať, ako ju vlastne zapojiť.

Zábava aj práca kdekoľvek a kedykoľvek

Nech už ideš na dovolenku alebo pracovnú cestu, musíš mať stály prístup k informáciám, a teda inteligentné zariadenia stále plné energie. Univerzálna nabíjačka YENKEE YAU C100 bude tvojím ideálnym partnerom, pretože je veľmi skladná a ľahká. Takisto na rozdiel od bežných dobíjačiek má YENKEE YAU C100 kábel s dĺžkou 1,8 metra, takže nemusíš liezť pod stôl, aby sa zariadenie zapojilo do zásuvky.

Technológie nabité bezpečnosťou

Univerzálna dobíjačka YENKEE YAU C100 patrí k najbezpečnejším na trhu. Ochráni nielen proti výkyvom prúdu v sieti, ale aj proti skratu, prehriatiu či nadprúdu. Inteligentná riadiaca jednotka totiž zabezpečí správnu komunikáciu s nabíjaným zariadením a dodá mu iba toľko energie, koľko skutočne potrebuje. Potom sa automaticky vypne a nie je preto problém nechať akékoľvek zariadenie nabíjať cez noc.
YAU C100

Špecifikácie:

Označenie modelu YAU C100
Vstupné napätie AC (stejnosm.) 100–240 V
Vstupná frekvencia 50/60 Hz
Výstupné napätie max. DC 20,0 V (jednosm.) 
Výstupný prúd max. 5,0A
Výstupný výkon max. 100,0W
Priemerná účinnosť v aktívnom režime 89,27%
Účinnosť pri nízkej záťaži (10 %) 84,98%
Spotreba energie bez záťaže 0,21W
Dĺžka kábla 1,8m

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť