menu
YAU C65

Univerzálna nabíjačka USB C

  1. Power Delivery 65W
  2. Obojstranná konštrukcia typu C
  3. Pre smartfóny, tablety a notebooky
31.99€

Nabíjaj rýchlo a bez kompromisov

Chceš byť stále v obraze? Potom tvoje inteligentné zariadenia musia byť stále nabité. A ak im dochádza dych, siahni po univerzálnej nabíjačke YENKEE YAU C65. Vďaka vysokému výkonu 65 W a technológii Power Deliver spoľahlivo a rýchlo dobije nielen mobily a tablety, ale aj náročné notebooky. A vďaka konektoru USB-C nemusíš skúmať koncovku kábla a pretáčať ju, aby sa zariadenie správne pripojilo.

K moru, na chalupu aj do kancelárie

Pri nabíjačke YENKEE YAU C65 takisto oceníš skromné rozmery a nízku hmotnosť, a môžeš ju tak dať do vrecka od saka bez toho, aby prekážala. YENKEE YAU C65 má aj praktický kábel s dĺžkou 1,8 metra, takže už nemusíš liezť pod stôl, aby sa zariadenie zapojilo do zásuvky. Vďaka tomu tvoje zariadenia budú stále plné energie, a tak ti neuniknú žiadne správy od priateľov, zo športu alebo politiky, nech už si kdekoľvek.

Myslí na bezpečnosť

Univerzálna dobíjačka YENKEE YAU C65 patrí k najbezpečnejším na trhu, pretože disponuje ochranou proti prepätiu, prehriatiu či nadprúdu. Zabudovaná inteligentná technológia totiž rozpozná úroveň intenzity nabíjania aj to, či je zariadenie plne nabité. Potom sa automaticky vypne, takže môžeš s pokojným svedomím nechať mobil, tablet alebo notebook nabíjať cez noc a nič sa nestane.
YAU C65

Špecifikácie:

Označenie modelu YAU C65
Vstupné napätie AC (stejnosm.) 100–240 V
Vstupná frekvencia 50/60 Hz
Výstupné napätie max. DC 20,0V (stejnosm.)
Výstupný prúd max. 3,25A 
Výstupný výkon max. 65,0W
Priemerná účinnosť v aktívnom režime 88,11%
Účinnosť pri nízkej záťaži (10 %) 78,50%
Spotreba energie bez záťaže 0,21W
Dĺžka kábla 1,8m

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť