menu
YMS 5020

Vertikálna ergonomická bezdrôtová myš

  1. Podporuje prirodzenú polohu zápästia
  2. Znižuje tlak na hlavné nervy zápästia
  3. Znižuje riziko syndrómu karpálneho tunela
14.99€

Prestaň namáhať svoje zápästie

Som ErgoGrip - 2.4G bezdrôtová myš YMS 5020. Vďaka môjmu prevedeniu tí dokonale padnem do ruky. Už ťa nikdy nebude trápiť bolesť zápästia či ramena, bez toho by si musel obmedziť svoje pracovné tempo. Som navrhnutá tak, aby som umožňovala prirodzenú polohu zápästia, a znížila tak riziko vzniku syndrómu karpálneho tunela a ďalších ochorení, ktoré súvisia s každodenným využívaním "obyčajných" počítačových myší. Uhol a výška sú zvolené tak, aby zápästie bolo v čo najpohodlnejšie polohe.

Presnosť s ergonómiou v jednom

V mojom tele je optický senzor s rozlíšením až 1800 DPI, ktoré poskytne viac než dobrú citlivosť na rôznych povrchoch. K tomu som vybavená šiestimi výborne prístupnými tlačidlami. Spínače sú vďaka svojmu bočnému umiestneniu jednoducho použiteľné a zaručujú presné a správne uchopenie na prvú dobrú.

Vhodná na doma aj do kancelárie

Môj ergonomický tvar a povrch príjemný na dotyk napovedá tomu, že sa stanem ideálnou voľbou ako pre kancelársku prácu, tak aj pre domáce využitie. Elegantná čierna farba a ucelený vzhľad sú kvalitným predpokladom pre to, aby som splynula s každým prostredím bez najmenších ťažkostí.

Nadčasová bezdrôtová myš

Som síce bezdrôtová, ale to, že by som sa ti vybila náhle počas práce neprichádza do úvahy. Mojou súčasťou je vypínač napájania pre úsporu energie batérie. Vstavaný Nano prijímač s pracovnou vzdialenosťou <10 metrov zaručí pohodlné ovládanie počítača aj počas prezentácií. Ak nie si na bezdrôtové myši zvyknutý a prácu bez kábla si dokážeš predstaviť len ťažko, tak pre teba mám dobrú správu. Identická ergonomická myš YMS 5010 je k dostaniu aj v "drôtovom" prevedení.
YMS 5020

Špecifikácie:

Citlivosť 1000/1400/1800 DPI
Typ rozhrania USB
Vstup 1x alkalická batéria AA – 1,5 V DC
Rozmery 115 x 86 x 71 mm
Hmotnosť 115 g
Batéria je súčasťou príslušenstva  

Systémové požiadavky:

Port USB  
Windows 7/8/10  
Mac OS X  

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Vyhlásenie o zhode Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť