menu
YMS 5010

Vertikálna ergonomická USB myš

  1. Podporuje prirodzenú polohu zápästia
  2. Znižuje tlak na hlavné nervy zápästia
  3. Znižuje riziko syndrómu karpálneho tunela
Nepredáva sa

Prestaň namáhať svoje zápästie

Som ErgoGrip - drôtová myš YMS 5010. Vďaka môjmu prevedeniu ti dokonale padnem do ruky. Som zárukou toho, že aj práca pri počítači môže byť príjemnou. Už ťa nikdy nebude trápiť bolesť zápästia či ramena, bez toho by si musel obmedziť svoje pracovné tempo. Som navrhnutá tak, aby som umožňovala prirodzenú polohu zápästia, a znížila tak riziko syndrómu karpálneho tunela a ďalších ochorení, ktoré súvisia s každodenným využívaním "obyčajných" počítačových myší. Uhol a výška sú zvolené tak, aby zápästie bolo v čo najpohodlnejšie polohe.

Presnosť s ergonómiou v jednom

V mojom tele je optický senzor s rozlíšením až 1800 DPI, ktorý poskytne viac než dobrú citlivosť na rôznych povrchoch. K tomu som vybavená šiestimi výborne prístupnými tlačidlami. Spínače sú vďaka svojmu bočnému umiestneniu jednoducho použiteľné a zaručujú presné a správne uchopenie na prvú dobrú.

Vhodná na doma i do kancelárie

Môj ergonomický tvar a povrch príjemný na dotyk napovedá tomu, že sa stanem ideálnou voľbou ako pre kancelársku prácu, tak aj pre domáce využitie. Elegantná čierna farba a ucelený vzhľad sú kvalitným predpokladom pre to, aby som splynula s každým prostredím bez najmenších ťažkostí.
YMS 5010

Špecifikácie:

Citlivosť 1000/1400/1800 DPI 
Typ rozhrania USB
Vstup DC (jednosm.) 5 V / 100mA
Dĺžka káblu 150 cm
Rozmery 115 x 83 x 70 mm
Hmotnosť 75 g

Systémové požiadavky:

Port USB  
Windows 7/8/10  
Mac OS X  

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť