menu
YTC 081

Viacportový adaptér 8 v 1 USB typu C

  1. Technológia Plug & Play
  2. Riešenie 8 v 1
  3. Prémiový hliníkový dizajn
59.99€

8 dôvodov na pripojenie

Som univerzálny USB-C Hub, ktorý rozšíri tvoj notebook až o 8 ďalších konektorov. Viem využiť svoje technológie Power Delivery 3.0, vďaka ktorej cez mňa prenikne do tvojho notebooku až 100 W energie. V spolupráci so špičkovým USB-C portom 3.2 Gen. 2 máš tak istotu, že bude tvoje zariadenie rýchlo, a hlavne stále, nabité. To všetko v kompaktnom kovovom tele, ktoré je priam ideálne na cesty.

Praktickosť hrá prím

Připoj Pripoj svoju obľúbenú klávesnicu alebo myš pomocou troch USB-A konektorov. Dvaja z nich sú rovno triedy 3.0, čo pre teba znamená rýchlosť prenosu dát až 5Gbps. Vďaka tomu pripojíš svoje flash alebo externé disky úplne bez problému, a práca s nimi budem zároveň extrémne rýchla. Poradím si s akýmkoľvek systémom. Či už si fanúšik macOS, iPadOS alebo Windows, so mnou si bude tvoja elektronika vždy rozumieť.

Vše zvládnu!

Potrebuješ rozšíriť plochu o ďalší monitor? Nie je problém. V rozlíšení 4K a 30 Hz pripojíš svoj obľúbený monitor pomocou klasického HDMI počas sekundy. Rovnako ako ty, uprednostňujem pripojenie internetu cez LAN. Plnohodnotný RJ-45 konektor na mojom tele ti to umožní. S dnešným obmedzeným počtom prípojok na notebookoch ti urobí radosť aj prítomnosť čítačky kariet MicroSD a SD.
YTC 081

Špecifikácia:

Vstup USB C 3.2 Gen.1
Výstup Typ C (100 W)
  HDMI 4K / 30 Hz
  1× USB 2.0
  2× USB 3.0
  Port RJ-45 Ethernet (1 000 Mb/s)
  SD slot
  Micro SD slot
Materiál Hliník + ABS
Hmotnosť 79 g
Rozmery 15 × 5 × 1,7 cm
Dĺžka káblu 17,5 cm
Systémové požiadavky MacBook (USB Type C) OS X System
  Chromebook Pixel
  Linux
  Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP
  iPadOS

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť