menu
YWC 100

FULL HD Webová kamera AHOY

  1. Plug & Play
  2. Integrovaný mikrofón
  3. Nastavenie vodorovného a zvislého uhla
32.99€

Jasne a ostro!

AHOY, hľadal si parťáka na videokonferencie, online vyučovacie hodiny či k bežným videohovorom? Tak som tu! Rozkockovanému obrazu daj zbohom, pretože dokážem nahrávať video vo FULL HD rozlíšení, takže tvoji spoluvolající uvidí každý detail jasne a ostro. Video navyše ukladám rovno v tridsiatich snímkach za sekundu. Ak by si teda chcel predvádzať nejaké rýchle tanečné kreácie, žiadne rozmazanie sa nekoná. Ostro, jasne a bez duchov.

Haló, počujeme sa?

Som all-in-one riešenie. Vďaka tomu nepotrebuješ akýkoľvek ďalší mikrofón či headset. Mikrofón mám zabudovaný priamo vo svojom tele. Videohovory si tak užiješ v úplnej voľnosti bez nutnosti rôznych drôtov omotaných okolo tvojej hlavy, a naviac tiež budeš mať oveľa viac miesta na svojom pracovnom stole. To najlepšie zachytenie zvuku navyše zvládneš vylepšiť tým, že je možné ma nastaviť v ľubovoľnom uhle vďaka 360° nastaveniu.

AHOY, miesto!

Jedna vec sa na mne asi len tak nezmení. Moja poloha. Kam ma upevníš a nastavíš, tam budem stáť. Za túto vlastnosť vďačím univerzálnej úchytke, ktorú je možné nasadiť na akýkoľvek monitor či notebook na trhu. Vďaka úchytke si zároveň môžeš nastaviť úplne ľubovoľne vodorovný a zvislý uhol presne podľa tvojich predstáv. Teraz už naozaj nič nebráni tomu, aby sa z teba stal majster videohovorov a videokonferencií. AHOY!
YWC 100

Špecifikácie:

Max. rozlišenie 1920 x 1080 pixelov (30 snímkov za sekundu)
Fotografie  2 megapixelov
Senzor CMOS
Typ zaostrenia pevné zaostrenie
Vstavaný mikrofón mono
Pozorovací uhol 60 °
Zásuvka USB
Dĺžka kábla 1,4 m
Rozmery 90 x 28 x 23mm
Hmotnosť: 137 g
Systémové požiadavky Port USB
  Windows 7/8/10

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť