menu
YAC 5300BK

3v1 Bezdrôtová nabíjacia stanica

  1. Elegantný dizajn
  2. Rychlé bezdrôtové nabíjanie 15 W
  3. Nabíjanie troch zariadení súčasne
59.99€
Farby

Energia pre tvoje nastavenie

Nabíjať bezdrôtovo už nie je okrajovou záležitosťou. Som nabíjacia stanica 3v1, ktorá dokáže nabíjať až tri zariadenia naraz. Zvládnem dodať energiu akémukoľvek mobilnému telefónu s certifikáciou Qi. Ďalšie dve miesta je možné obsadiť slúchadlami Apple Airpods a hodinkami Apple Watch. Všetko sa spojí jednoducho a rýchlo. Nabíjanie sa potom automaticky spustí a ty sa už nemusíš o nič starať. O pripojenie Airpodov sa stará zabudovaný lightning konektor. Pri hodinkách sa potom môžeš spoľahnúť na magnet, ktorý ich prichytí, a zabráni tak nechcenému pádu.

Tak rýchlo. Tak bezpečne

Aby som nabíjala čo najrýchlejšie, tak ma možno pripojiť na adaptér s technológiou QuickCharge 2.0 alebo 3.0 a dokážem poskytnúť výkon až 15 W. Rýchlosť nabitia telefónu sa tak značne zvýši, a teba tak nemusí zdržiavať vybitá elektronika. To všetko dokážem pri zachovaní maximálnej bezpečnosti. Disponujem ochranou proti prehriatiu, prepätiu a výstupu nadprúdu. Navyše mám vo svojom tele zabudovanú detekciu cudzích predmetov, takže sa rozhodne nie je čoho báť.

Evolúcia v nabíjaní

Dokážem byť zároveň aj skvelým doplnkom do každého interiéru. Či už ma budeš mať na nočnom stolíku, v kancelárii na pracovnom stole alebo na kuchynskej linke, zapadnem kdekoľvek. Decentný a elegantný dizajn – to je moje! Na mojom tele je navyše LED signalizácia, ktoré ťa dokáže veľmi jednoducho informovať o aktuálnom stave nabíjania, prípadne ťa upozorní na cudzí predmet, ktorý nie je podporovaný na bezdrôtové nabíjanie. V noci si potom môžeš LED indikáciu vypnúť pomocou dotykového tlačidla, a môžeš tak v pokoji nerušene spať.
YAC 5300BK

Špecifikácie:

Vstup 12 V / 2 A, 9 V / 2,7 A
  Port typu C
Výstup 15 W / 10 W / 7,5 W / 5 W
Prenosová vzdialenosť ≤ 8 mm
Konverzný pomer ≤ 73 %
Rozmery 136 × 101 × 136 mm
   
Pri nabíjaní všetkých je výkon iWatch 2,5W
  Airpods 2W
  iPhone 10W

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Vyhlásenie o zhode Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť