menu
YMS 2080GY

2,4G bezdrôtová nabíjateľná myš SLIDER

  1. Tiché spínače
  2. Nabíjateľná batéria
  3. Ultra ľahká konštrukcia
15.99€
Farby

Tichá s presnosťou na milimeter

Ak potrebujete na svoju prácu ticho, potom je myš SLIDER tou správnou voľbou. Ultratiché spínače na myši neprerušia vaše sústredenie na prácu. Vhodné použitie nájdete aj v otvorených priestoroch, učebniach, kde sa môže vyžadovať ticho. Vďaka svojmu ergonomickému tvaru a povrchu príjemnému na dotyk je táto myš ideálnou voľbou na kancelárske aj domáce použitie.

Výdrž, ktorá ohromí

Slider je opatrená výkonnou batériou, ktorá vydrží mnoho hodín nepretržitej práce. Na nabíjanie batérie myši použite akýkoľvek zdroj napájania USB (vrátane portov USB počítača alebo notebooku). Nabíjací kábel typu C je súčasťou balenia. Na šetrenie batérie môžete myš v čase, keď sa nepoužíva, vypnúť a predĺžiť tak životnosť batérie a intervaly medzi dobíjaním.

Kvalita a ergonómia

Hľadáte myš, ktorá je kvalitná, ultraľahká, tichá a navyše ergonomická? SLIDER je presne tým, čo hľadáte.  Uhol a výška myši sú zvolené tak, aby zápästie bolo v optimálnej polohe. Super optický senzor 2,4G bezdrôtovej dobíjacej myši sa stará o bezchybnú funkčnosť pri každodennom používaní. Ďalšou nespornou výhodou je celková hmotnosť zariadenia, vďaka ktorej sa zaraďuje do skupiny ultraľahkých bezdrôtových myší.
YMS 2080GY

Špecifikácie:

Počet tlačidiel 6
Vstup DC 5V USB C
Vstavaná batéria 600 mAh (lítiovo-polymérová)
Pripojenie Bezdrôtové 2,4 GHz / USB C - USB A
Prevádzkový dosah < 10 m
Rozhranie USB konektor
Senzor Pixart 3212
Rozlíšenie 800/1200/1600/2400 DPI
Maximálny výkon vysielača pri frekvencii 2,4 GHz – 2,4835 GHz 12mV
Nepretržitý prevádzkový čas 30-35 hodin
Dĺžka kábla 120 cm
Rozmery 105 x 68 x 38mm
Hmotnosť 85 g

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Vyhlásenie o zhode Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť