menu
YCU 315 WH

2.0 USB A – USB C synchronizačný a nabíjací kábel

  1. Univerzálne použitie
  2. Silikónový dizajn
  3. Organizér káblov je súčasťou balenia
Farby
Kábel SILIC zabezpečuje rýchly prenos dát a spoľahlivé nabíjanie. Vďaka rýchlosti prenosu dát 480 Mb/s a maximálnemu výstupnému výkonu 15 W je kábel USB A na USB C 2.0 dokonalým spoločníkom na synchronizáciu a nabíjanie vašich zariadení.
Vďaka univerzálnym konektorom USB A a USB C sa kábel SILIC ľahko pripája k väčšine zariadení. Či už potrebujete prenášať dáta alebo nabíjať svoje zariadenie, tento kábel je pripravený splniť vaše potreby. S maximálnym výstupným výkonom 15 W zabezpečuje rýchle a efektívne nabíjanie.
S dĺžkou 1,5 metra vám kábel SILIC poskytuje dostatok priestoru na pohyb a flexibilitu. Je vyrobený z pozoruhodne mäkkého a na dotyk príjemného silikónu spolu s materiálom TPE, ktorý zaručuje vysokú odolnosť. Tento kábel je navrhnutý tak, aby vydržal dlhodobé používanie a odolal opotrebovaniu.
Silikón je známy svojou vysokou odolnosťou voči fyzickému poškodeniu vrátane odrenín, nárazov a pádov. Tento materiál dokáže kábel ochrániť a predĺžiť jeho životnosť, čo je dôležité najmä pri každodennom používaní. Je príjemný na dotyk a má mäkkú štruktúru. Vďaka tomu sa s káblom pohodlne manipuluje a používa. Jeho hladký povrch tiež minimalizuje trenie a zabraňuje zamotávaniu kábla.
Súčasťou balenia je organizér kábla a viazačka kábla. S týmto praktickým príslušenstvom budete mať všetky káble prehľadne usporiadané a ľahko dostupné.
YCU 315 WH

Specifikácia:

Rýchlosť prenosu dát: 480Mbps 
Nabíjací prúd: 5 V/3 A
Napájanie: 15W
Konektor: USB A 2.0 /USB C 2.0
Materiál:  Silion + TPE 
Dĺžka 1,5m

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť