menu
YGC 500GY

Kancelárska stolička FISHBONE

  1. Maximálny komfort a ergonomické vyhotovenie
  2. Nastaviteľná bedrová opora, hlavová opierka a podrúčky
  3. Synchrónny mechanizmus s funkciou naklápania sedadla
219.00€
Farby

KVALITA, KTORÚ VÁŠ CHRBÁT OCENÍ

Patríte medzi tých, čo každý deň trávia dlhé hodiny v práci pri počítači? Potom iste oceníte parťáka, ktorý vám kryje chrbát. Bedrová opierka kancelárskej stoličky YENKEE FISHBONE plne kopíruje tvar vášho chrbta a vďaka tomu podporuje správne držanie hornej časti vášho tela. FISHBONE je vyrobená z prvotriednych materiálov a vďaka svojej konštrukcii pocítite mimoriadny komfort kedykoľvek si na ňu sadnete. Vďaka tomu môžete pracovať dlhé hodiny bez pocitu bolesti chrbta a únavy.

KOMFORT PRE KAŽDÉHO NA MIERU

Kancelárska stolička YENKEE FISHBONE disponuje mechanizmom so synchrónnym naklápaním, tým neustále udržiava medzi operadlom a sedákom správny uhol. Aretáciu náklonu a výšky ovládate jednoducho páčkou a tuhosť hojdania otočným regulátorom. Nezáleží na tom akí ste vysokí, alebo či ste muž alebo žena. S kancelárskou stoličkou FISHBONE od Yenkee si vždy pohodlne nastavíte posed, ktorý je pre vaše telo aj chrbticu najvhodnejší.

NAUČÍ VÁS SPRÁVNEMU SEDENIU

Sedenie je dôležité sa naučiť. My v YENKEE si uvedomujeme, že pri dlhodobom a nesprávnom sedení najviac trpí bedrová časť chrbtice. Nesprávne držanie tela pri sede má za následok predovšetkým bolesti chrbta, kostrče aj hlavy. Vďaka unikátnej konštrukcii, nastaviteľnej bedrovej opierky tvorenej 9 dvojkrídlovými chrbtovými podpierkami dosiahnete správne držanie vášho tela. Tie kopírujú tvar chrbta a ponúkajú 4 úrovne prítlaku, čím poskytujú oporu chrbtice a chrbtového svalstva vo všetkých smeroch. S kancelárskou stoličkou FISHBONE sa skutočne naučíte správne a pohodlne sedieť.

DÔRAZ KLADIEME NA KVALITU AJ ŽIVOTNOSŤ

Správnym výberom to nekončí, ale naopak, začína. Kancelárska stolička FISHBONE od YENKEE sa pýši nielen svojím vyhotovením, ale aj materiálmi, z ktorých je skonštruovaná. Kladieme dôraz na precízne spracovanie z kvalitných materiálov a tým zaručujeme dlhú životnosť aj v náročnejších podmienkach. Sieťovina zaistí správne prúdenie vzduchu, a zabráni tak poteniu dotykových partií vášho tela. Robustný sedák ponúkne dostatok miesta a vy sa nebudete cítiť stiesnení. Stačí sa len usadiť a začať pracovať.
YGC 500GY

Špecifikácia:

Materiál poťahu látka
Výplň sedadla za studena tvarovaná pena
Základný materiál nylon
Materiál koliesok nylon
Mechanizmus synchrónny
Lakťová opierka 3D nastaviteľná
Plynový piest Trieda 4
Veľkosť koliesok 60 mm
Uhol výkyvu operadla 90°- 135°
Výška sedu 48 - 56 cm
Maximálna nosnosť 120 kg
Hmotnosť stoličky 15.30 kg

Na stiahnutie

Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť