menu
YKB 30 ODYSSEY

Hotswap kompaktná mechanická RGB klávesnica

  1. Jednoduchá výmena spínačov
  2. Bezkáblové aj káblové pripojenie
  3. Spínače Gateron G Pro 2.0 Yellow
  4. softvér na stiahnutie
119.00€
Farby

Precíznosť a rozsiahle možnosti prispôsobenia

Oboznámte sa s ODYSSEY – vrcholným produktom vývoja klávesníc. Táto špičková mechanická klávesnica hotswap so 75 % rozložením mení definíciu pohodlia pri písaní a prispôsobení používateľovi. Každý aspekt ODYSSEY je starostlivo navrhnutý do tých najmenších detailov a táto klávesnica predstavuje jednoliatu kombináciu štýlu, výkonu a inovácií. Vďaka mechanickým spínačom Gateron G Pre 2.0 Yellow, povestným veľmi jemnými údermi a spoľahlivosťou, je každé stlačenie klávesu na klávesnici ODYSSEY potešením. ODYSSEY je jedinečná vďaka svojim prevratným konektorom hotswap umožňujúcim jednoduchú výmenu spínačov bez nutnosti spájkovania. To znamená, že môžete prispôsobiť svoje písanie za chodu, nech už dávate prednosť okamžitému zopnutiu lineárnych spínačov pri hraní hier, alebo presnej spätnej väzbe taktilných spínačov pri dlhodobom písaní.


Elegancia a efektivita: Geniálna úspora miesta s ODYSSEY

Spoznajte predstaviteľa priestorovo ohľaduplného dizajnu – klávesnicu ODYSSEY s kompaktným 75 % rozložením tela. Táto klávesnica ponúka efektivitu bez kompromisov a posúva hranice funkcionality, pričom šetrí cenný priestor na vašom stole. ODYSSEY, navrhnutá s cieľom ponúknuť všetky nevyhnutné funkcie klávesnice v menšom tvarovom formáte, sa bez problémov prispôsobí moderným pracoviskám, študentským ubytovniam aj kreatívnym priestorom. Inovácia však nespočíva iba v rozmeroch – pripravte sa na neočakávané. Pravý horný roh zdobí starostlivo vyrobený kovový ovládač, evokujúci zmysel pre vycibrený vkus. Tento ovládač je však viac než iba vizuálnym prvkom; umožňuje aj okamžité ovládanie zvuku. Obohatí vaše multimediálne zážitky prostredníctvom ovládania hlasitosti a prehrávania/pauzy; kontrolu nad zvukom získate jednoduchým otočením alebo stlačením tohto ovládača. ODYSSEY prispieva nielen k poriadku na vašom pracovisku, ale prináša aj dotyk elegancie podnecujúcej zvedavosť a meniacu definíciu funkcionality.


Bezproblémová konektivita, neobmedzená sloboda: Tri režimy pripojenia ODYSSEY

Užite si konektivitu prostredníctvom troch prevratných režimov ODYSSEY. Táto klávesnica nie je iba nástrojom; je rozšírením vášho digitálneho sveta, ktoré sa bez problémov prispôsobia vašim potrebám. ODYSSEY ponúka tri možnosti konektivity meniacej definíciu pohodlia. Využite vysoký výkon káblového pripojenia pre bleskovo rýchle časy odozvy pri intenzívnom hraní hier alebo pri vysoko náročných úlohách. Užívajte si bezdrôtovú slobodu pomocou dodávaného 2,4G USB modulu, zaisťujúceho stabilné pripojenie bez oneskorenia. A pre tých, ktorí dávajú prednosť mobilite, umožňuje bluetooth konektivita ODYSSEY spárovanie s viacerými zariadeniami a bezproblémový prechod medzi vaším notebookom, tabletom a smartfónom.


Prebuďte svoju predstavivosť: Nádherné RGB podsvietenie

Pripravte sa na to, že bude ohromení fantastickým RGB podsvietením ODYSSEY. Každý kláves je plátnom s nekonečnými možnosťami, pripraveným na kreslenie farbami podľa vašej predstavivosti. Vďaka pokročilému softvéru ODYSSEY môžete popustiť uzdu svojej fantázii a upraviť dynamické efekty osvetlenia podľa vášho štýlu a nálady. RGB podsvietenie, od jemnej elegancie jednofarebného svetla až po očarujúci tanec vĺn viacerých odtieňov, vylepšuje vaše zážitky pri písaní a pretvára vaše pracovisko na majstrovské vizuálne dielo.


Vaše príkazy, váš spôsob používania: Využite bezkonkurenčné možnosti prispôsobenia

Získajte kompletnú moc nad vašou klávesnicou pomocou pokročilého softvérového balíka ODYSSEY. Vďaka možnosti premapovať klávesy, programovať zložité makrá a jemne ladiť nastavenie podsvietenia môžete pretvoriť vašu klávesnicu podľa vášho spôsobu práce a preferencií. Vytvorte dômyselné skratky, ktoré zefektívnia vaše úlohy a sprístupnia nové úrovne efektivity. Či už ste kreatívnym profesionálom vyžadujúcim bezproblémové klávesové skratky alebo hráčom usilujúcim o výhodu zlomkov sekundy, ODYSSEY vám umožňuje vytvoriť vašu osobnú doménu ovládania.


Symfónia zvuku: Očarujúca akustika ODYSSEY

Budete uchvátení nielen pozoruhodným výkonom ODYSSEY, ale aj jej očarujúcim zvukovým profilom. Každé stlačenie klávesu rezonuje hlbokým upokojujúcim zvukom, vytvárajúcim symfóniu na vylepšenie vašich pocitov pri písaní. Tajomstvo spočíva v dôkladnom dizajne a vyhotovení – ODYSSEY sa môže pochváliť niekoľkými penovými vložkami strategicky umiestnenými vo svojom tele. Tieto penové vložky slúžia ako akustické tlmiče, absorbujúce nadmerné vibrácie a minimalizujúce rezonancie, ktoré môžu spôsobovať rušivý šum. A výsledok? Klávesnica, na ktorej sa nielen výborne píše, ale ktorá zároveň znie ako presný orchester, umožňujúci používateľom ponoriť sa do rytmu práce alebo hier. Či už ste spisovateľom hľadajúcim dokonalé prostredie, alebo hráčom usilujúcim sa o vylepšenie zvuku, hlboký a bohatý zvukový profil ODYSSEY sľubuje bezkonkurenčné zvukové zážitky.


Neobmedzený výkon a odolnosť

Použitie efektívneho batériového systému ODYSSEY vylepšuje bezdrôtové schopnosti na novú úroveň. Táto klávesnica sa môže pochváliť vstavanou batériou umožňujúcou skvelú výdrž až 240 hodín prevádzky pri vypnutom podsvietení. Teraz môžete vstúpiť do sveta produktivity alebo hrania hier bez toho, aby ste museli neustále myslieť na dobíjanie. Či už bojujete s termínmi na vašom stolnom počítači alebo na cestách, ODYSSEY vám vždy zaistí pripojenie, produktivitu a úplné ovládanie. Vitajte v budúcom svete konektivity – kde univerzálnosť dokonale splýva s odolnosťou.
YKB 30 ODYSSEY
Pripojenie: Bluetooth 5.0 / 2.4G / Káblové
Konektor: USB-C
Typ spínača: Gateron G Pro 2.0 Yellow (vymeniteľný)
Typ spínača: Lineárny
Sila aktivácie spínača: 50 ±15 gf
Celková dráha spínača: 4,0 mm
Aktivácia spínača: 2,0 ±0,6 mm
Životnosť spínača: 80 miliónov úderov
Klávesy: 82
Anti Ghosting: N-Key Rollover
Farba podsvietenia: Plné RGB 16,8 mil. farieb
Nominálny vstup: DC 5V / 350mA
Max. výkon vysielača pri frekvencii 2.4 GHz – 2.4835 GHz: 3,2mW
Vstavaná batéria: 4000 mAh (Lítiová)
Prevádzková doba: až 240 h (bez podsvietenia)
Rozmery: 330,7mm x 138,6mm x 41mm
Dĺžka kábla: 1,8 m (vymeniteľný USB-C – súčasť príslušenstva)
Materiál: ABS/kovové zliatiny
Hmotnosť klávesnice: 922 g

Na stiahnutie

Vyhlásenie o zhode Stiahnuť
Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť
Software Stiahnuť