menu
YPM 9040GN

Široká podložka pod myš a klávesnicu

  1. Rovnomerný kĺzavý pohyb myši
  2. Vylepšená stabilita klávesnice
  3. Vysoko priľnavá protišmyková gumová základňa
Farby

Pracujte efektívne

Pracovná kancelária je predovšetkým otázkou štýlu a pohodlia. Predstavte si podložku pod myš, ktorá svojou veľkosťou a praktickosťou prekoná všetky vaše predstavy. Podložka YEKNEE YPM 9040BE zaručí vysokú stabilitu vašej klávesnice a zároveň výkon myši. Vyrobená je z kvalitných materiálov, vrátane okrajov, ktoré sú spevnené pevnými stehmi na zamedzenie poškodenia, deformácie a celkovo výrazne predĺži jej životnosť.

Vyvážená technológia

Povrch podložky zaisťuje vyvážený kĺzavý pohyb myši a vysoko presné sledovanie pohybu, čo pre každého používateľa znamená nutnú dávku komfortu a pohodlie pri každodennom používaní. Vďaka svojmu povrchu a využitej technológii spracovania je podložka vhodná pre snímače optických laserových myší.

Nikde vám neutečie

Už po prvom použití oceníte veľmi praktické využitie širokej podložky pre myš a klávesnicu. Vysoko priľnavá a protišmyková gumová základňa úplne zabraňuje akémukoľvek kĺzaniu po vašom pracovnom stole. Dajte zbohom podložkám, ktoré vám stále cestujú po celom vašom stole a užívajte si pocit dokonalej stability
YPM 9040GN

Špecifikácie:

Rozmery 900 x 400 x 4 mm
Materiál povrchu Bavlna
Materiál podkladu Guma
Hmotnosť 750 g

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť