menu
YCU COIL BK

Špirálový USB kábel pre mechanické klávesnice

  1. Štýlový farebný dizajn a prémiová kvalita
  2. Profesionálne dvojité káblové plášte
  3. Prémiový 5-pólový konektor Aviator
19.99€
Farby

Neuspokoj sa s priemerom

Herná periféria už dávno nie je iba otázkou kvality, ale aj štýlu. Každý si chce svoj herný kútik poriadne vyladiť do posledného detailu. Práve pre takýchto hráčov prinášame absolútnu novinku zo stajne YENKEE, ktorým je špirálový USB kábel pre mechanické klávesnice. Profesionálne dvojité káblové plášte zaručujú bezpečnosť a veľmi dlhú životnosť.

Bav sa!

Hľadáš doplnky pre tvoj počítač a chceš mať všetko absolútne vyladené čo do farebnej palety? No jasne, že áno! Vyber si jeden z farebných štýlov týchto navinutých profi káblov pre mechanické klávesnice a posuň úroveň dizajnu o triedu vyššie. Farby plášťa vodičov a konektorov sú dokonale zladené, aby vylepšili jedinečný vzhľad celej vašej hernej zostavy.

Kvalita bez predsudkov

Dizajn je super, ale na čo by nám bol, keby nešiel ruka v ruke s prvotriednou kvalitou. Špirálový USB kábel pre mechanické klávesnice od Yenkee je vyrobený z vysokokvalitného medeného drôtu, ktorý je izolovaný dvojitým plášťom pre väčšiu flexibilitu a odolnosť. Dve časti prémiového kábla sú spojené rýchlo odpojiteľným 5-kolíkovým konektorom Aviator, ktorý poskytuje jedinečný vzhľad a optimálny prenos dát. Technické špecifikácie sú: USB A/C, UNIVERSAL, PREMIUM COATING, 5-pin GX16, 28AWG.
YCU COIL BK

Špecifikácie:

Kábel 28AWG
Zástrčka USB A / TYP C
Konektor 5-pinový GX16 Aviator
Vnútorné opletenie kábla PP
Vonkajšie opletenie kábla PET
Priemer stočenej časti 25mm
Dĺžka stočenej časti 140mm
Dĺžka natiahnutého kábla 3,5m (2 m + 1,5 m)

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť