menu
YMS 3001WE

Ultraľahká bezdrôtová herná myš SWIPE

  1. Veľmi nízka hmotnosť
  2. Prispôsobiteľný dizajn
  3. Špičkový herný senzor Pixart 3370
79.99€
Farby

Ultimátny zabijak

Herná myš Swipe disponuje špičkovým optickým senzorom Pixart 3370 s vysokým 19 000 DPI, ktoré je možné spolu so snímacou frekvenciou „Polling Rate“ podrobne nastaviť podľa potreby v hernom programe. Lift off Distance vyrieši výšku, z ktorej myš začne povrch snímať. Debounce Time“ slúžiaci na reguláciu opakovaných signálov zo stlačenia tlačidla. Všetky tieto exkluzívne funkcie nájdeš pod kapotou tejto prémiovej myši SWIPE.

Fantázia bez hraníc

Výkon je rovnako dôležitý ako tvar. Herná myš SWIPE ti padne do ruky tak, že ju nebudeš chcieť pustiť. Tvar myši, ktorý sa inšpiruje náročnými požiadavkami profesionálnych hráčov. Skvelo padnúce ergonomické spracovanie, vrátane 4 výmenných krytov dokazujú, že môžeš popustiť uzdu svojej fantázii. Herná myš SWIPE bola stvorená, aby čo najlepšie splynula s tvojou rukou.

Zabijak starých predsudkov

Bezdrôtová myš SWIPE pohodlne komunikuje s počítačom prostredníctvom 2,4 GHz prijímača, vďaka tomu budú tvoje reakcie prakticky bez najmenšej odozvy. Daj tak navždy zbohom káblovým myšiam a zaži uvoľňujúcu slobodu počas hrania obľúbených hier. Integrovaná batéria s kapacitou 300 mAh zaručuje až 44 hodín nepretržitého používania. Pre hráčov, ktorí hľadajú tradičnejšie nastavenie je možné používať myš s pomocou moderného USB-C konektora, ktorý nájdeš v balení vrátane redukcie na USB-A.

Tvoja myš, tvoje pravidlá!

Staň sa majstrom a ovládni herný svet podľa vlastných pravidiel. Hlavnou súčasťou myši SWIPE je výkonný herný softvér, vďaka ktorému si sám zvolíš, v akom režime chceš hrať. Vďaka maximálne komplexnému systému a množstvu funkcií zažiješ všestrannosť, ktorú využiješ pri väčšine herných žánrov. Uvoľni sa a preprogramuj si myš podľa obľúbenej hry a vylaď všetko do dokonalosti spolu s jej podsvietením. Nastavuj si makrá podľa ľubovôle a všetky informácie si ulož do svojho počítača. Nech už budeš kdekoľvek na svete, tak postačí súbor pohodlne nahrať a môžeš pokračovať tam, kde si naposledy skončil.
YMS 3001WE

Špecifikácie:

Počet tlačidiel 6
Menovitý vstup 5 V < 400 mA
Vstavaná batéria 300 mAh (lítium-polymérová)
Pripojenie 2,4 G bezdrôtové/USB C – USB A
Prevádzkový dosah 10 m
Rozhranie USB
Snímač myši PAW3370
Rozlíšenie 19000 DPI
Frekvencia snímania 125/250/500/1000 Hz
Zrýchlenie 50G
Max. výkon vysielača pri frekvencii 2 405 MHz – 2 475 MHz 100mV
Nepretržitý pracovný čas Približne 44 hodín (frekvencia snímania 1 000 Hz bez RGB)
Dĺžka kábla 1,8 m (paracord)
Rozmery 125 × 63 × 40 mm
Hmotnosť myši približne 65 g
Systémové požiadavky Port USB
  Windows 7/8/10 
  Mac OS X

Na stiahnutie

Vyhlásenie o zhode Stiahnuť
Návod k použitie /multijazykový/ Stiahnuť
Software Stiahnuť
Obrázky Stiahnuť