menu
YCU 635 WH SILIC

Synchronizačný a nabíjací kábel USB C - MFi Lightning

  1. Certifikácia Apple MFi
  2. Silikónový dizajn
  3. Organizér káblov je súčasťou balenia
18.49€
Farby
Rýchly a spoľahlivý prenos údajov pomocou kábla s certifikáciou SILIC. Univerzálny konektor USB C - MFi Lightning s rýchlosťou prenosu dát až 480 Mb/s a maximálnym výstupným výkonom 27 W je ideálnym spoločníkom na synchronizáciu a nabíjanie zariadení Apple.
Kábel SILIC je vhodný pre zariadenia Apple. Vďaka univerzálnym konektorom USB C a MFi Lightning ho ľahko pripojíte k väčšine zariadení. Vďaka certifikácii Apple MFi môžete ľahko prenášať dáta a nabíjať svoje zariadenie. Maximálny výstupný výkon 27 W ponúka rýchle a efektívne nabíjanie, aby ste boli vždy pripravení na svoje aktivity.
Certifikácia MFi znamená "Made for iPhone/iPad/iPod" a odkazuje na oficiálnu certifikáciu udelenú spoločnosťou Apple. Táto certifikácia zaručuje, že príslušenstvo je plne kompatibilné s produktmi Apple. Na získanie certifikácie MFi musí výrobca spĺňať prísne štandardy a normy stanovené spoločnosťou Apple, ktoré zaručujú kvalitu, spoľahlivosť a bezproblémovú prevádzku so zariadeniami Apple.
Kábel SILIC s dĺžkou 1,5 metra vám poskytuje dostatok priestoru na pohyb a flexibilitu. Tento kábel, vyrobený z mäkkého a na dotyk príjemného silikónu a odolného materiálu TPE, ponúka vysokú odolnosť, dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebovaniu.
Silikón je známy svojou vysokou odolnosťou voči fyzickému poškodeniu vrátane odrenín, nárazov a pádov. Tento materiál dokáže kábel ochrániť a predĺžiť jeho životnosť, čo je dôležité najmä pri každodennom používaní. Je príjemný na dotyk a má mäkkú štruktúru. Vďaka tomu sa s káblom pohodlne manipuluje a používa. Jeho hladký povrch tiež minimalizuje trenie a zabraňuje zamotávaniu kábla.
Súčasťou balenia je praktický organizér na káble a popruh so šnúrkou. S týmto príslušenstvom budú vaše káble vždy prehľadne usporiadané a ľahko dostupné.
YCU 635 WH SILIC

Specifikácia:

 Nabíjací prúd: 9V / 3A 
Napájanie: 27W 
Konektor: USB C /MFi Lightning 
Materiál: Silion + TPE 
Dĺžka: 1,5m

Na stiahnutie

Obrázky Stiahnuť